37.9k
Home  »     »   Director financiar – HR-Consulting
angajeaza:Director financiar – HR-Consulting
12.10.2021
  • Chisinau
  • Superioare
  • Full-time

DESCRIEREA POSTULUI SI RESPONSABILITATI DE BAZA

This listing has expired.

Cerinţe faţă de candidat

Cerințe specifice: corespunderea cerințelor stabilite de BNM fata de administratorii Băncii
Studii : superioare economice
Vechime :
minimă in activitate: 7 ani, din care:
minim 5 ani în institutii financiar-bancare;
minim 3 ani în activitati de conducere.

Cunoștințe specifice :
IFRS,
ACCA/MBA constituie avantaj
Experientă în stabilirea și operaționalizarea obiectivelor strategice la nivel de organizatie
Cunoasterea foarte buna a legislatiei fiscale în vigoare
Capacitate de analiză și sinteză
Bune abilitati de organizare si conducere a activitatii serviciului
Corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii
Cunostinte aditionale :
Limbi străine – engleza, nivel avansat
PC – MS Office, BOL – nivel avansat

Înregistrare

Restabilirea parolei

Se încarcă...