37.9k
Home  »     »   Contabil – Unitatea consolidată pentru implementarea și monitorizarea proiectelor în domeniul energeticii (UCIPE)
angajeaza:Contabil – Unitatea consolidată pentru implementarea și monitorizarea proiectelor în domeniul energeticii (UCIPE)
04.07.2022
  • Chisinau
  • Superioare
  • Full-time

DESCRIEREA POSTULUI SI RESPONSABILITATI DE BAZA

This listing has expired.

Cerinţe faţă de candidat

Cerințe:
- Studii superioare de specialitate finalizate, cu diplomă de licență în domeniul economic;
- Minim 3 ani experiență de activitate în calitate de contabil;
- Cunoștințe temeinice în domeniul financiar-contabil reglementat de legislația națională, cunoașterea normelor și reglementărilor legale privind contabilitatea în sectorul public;
- Cunoașterea standardelor internaționale de contabilitate, va constitui un avantaj;
- Experiența de activitate conform procedurilor Băncii Mondiale sau altor Instituții Financiare Internaționale, va constitui un avantaj;
- Cunoașterea limbilor română și engleză;
- Cunoștințe de operare la calculator: Word, Excel, Internet, Programul 1C;
- Alte competențe: integritate, responsabilitate, profesionalism, lucru în echipă, orientare către rezultate, credibilitate, capacitatea de a soluționa probleme, perseverență, învățare și dezvoltare continuă.

Salariatul va presta serviciile în baza unui program de muncă deplin.
Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: mepiu@mepiu.md
Data limită de prezentare a CV-ului este 15 iulie 2022.
Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerințelor înaintate.

Înregistrare

Restabilirea parolei

Se încarcă...