37.9k
Home  »     »   Contabil şef – TOTAL GRAVURA
angajeaza:Contabil şef – TOTAL GRAVURA
04.11.2019
  • Chisinau
  • Superioare
  • Full-time
  • 15000

DESCRIEREA POSTULUI SI RESPONSABILITATI DE BAZA

  • Anywhere

Compania TOTAL GRAVURA lider în producerea articolelor publicitare angajează CONTABIL ȘEF:

Responsabilități:
– Organizarea proceselor și operațiilor din cadrul contabilității;
– Gestionarea evidenței contabile și fiscale;
– Coordonarea și verificarea activității contabililor subalterni;
– Interacțiunea productivă cu alte departamente;
– Raportările trimestriale și anuale către organele de control;

asddddddddddasddsada

To apply for this job email your details to stirbu_adrian@yahoo.com

Cerinţe faţă de candidat

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare de profil;
- Experiență de muncă în poziție similară cel puțin 5 ani;
- Cunoștințe de gestionare a bazei de date 1C (Universal Accounting va fi un beneficiu);
- Cunoașterea standardelor naționale / internaționale de Contabilitate și a legislației locale;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Nivel ridicat de responsabilitate și acuratețe;

Oferim:
- Salariu atractiv și bonusuri motivaționale;
- Cursuri profesionale de profil;
- Condiții favorabile de muncă într-un mediu stabil și plăcut;
- Localizare: Botanica, str. Cernauti
- Programul de muncă: 09,00 – 18,00, 5 zile/săpt;

Înregistrare

Restabilire

Se încarcă...