37.9k
Home  »     »   Contabil şef – SRL SAMUROL
angajeaza:Contabil şef – SRL SAMUROL
22.10.2018
  • Chisinau
  • Superioare
  • Full-time

DESCRIEREA POSTULUI SI RESPONSABILITATI DE BAZA

This listing has expired.

Cerinţe faţă de candidat

- Studii superioare (contabilitate, economie, finanțe);
- Experiență de lucru în calitate de contabil-șef - minim 3 ani (experiență în producere constitue un avantaj);
- Cunoștințe avansate de operare PC;
- Cunoașterea programului 1C
- Cunoașterea sistemului fiscal național: principiile si metodele de impozitare, caracteristicile de impozite si taxe, metodele de plata a impozitelor si taxelor;
- Cunoștințe avansate în aplicarea legislației muncii;
- Cunoașterea principiilor de bază ale legislației în domeniul de administrare a întreprinderii; procedura de întocmire a planurilor, executarea contractelor;
- Cunoștințe în domeniul economic și a organizării procesului de producere,
- Cunoștințe în domeniul evidenței valorilor materiale și a mărfurilor;
- Cunoașterea limbilor română si rusă.

Înregistrare

Restabilire

Se încarcă...