37.9k
Home  »     »   Contabil şef – Spitalul International Medpark
angajeaza:Contabil şef – Spitalul International Medpark
05.03.2019
  • Chisinau
  • Superioare
  • Full-time
  • negociabil

DESCRIEREA POSTULUI SI RESPONSABILITATI DE BAZA

  • Anywhere

Responsabilităţi:
• Elaborarea rapoartelor financiare în corespundere cu Standardele Naţionale de Contabilitate
• Evidenta contabila si monitorizarea taxelor
• Organizarea lucrului contabililor din subordine

Beneficii Oferite:
• Posibilitate de a construi o cariera pe termen lung intr-o companie cu capital străin, care lucrează la standardele internaționale ale Joint Comission International (JCI)
• Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale
• Acces la programe personalizate de training
• Dotări tehnice, echipament modern si asigurare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
• Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. si familie

asddddddddddasddsada

To apply for this job email your details to stirbu_adrian@yahoo.com

Cerinţe faţă de candidat

Cerinţe:
• Studii Universitare în contabilitate/finanţe/economie
• Experienţă de muncă în funcţie similară minimum 5 ani
• Cunoaşterea limbilor română/rusă, engleza prezintă avantaj
• Cunoştinţe şi abilităţi de operare a programei 1C, MS Office
• Cunoaşterea SIRF prezintă avantaj

Înregistrare

Restabilire

Se încarcă...