37.9k
Home  »     »   Contabil şef – S.A. „EDILITATE@
angajeaza:Contabil şef – S.A. „EDILITATE@
09.07.2020
  • Chisinau
  • Superioare
  • Full-time
  • de la 10000

DESCRIEREA POSTULUI SI RESPONSABILITATI DE BAZA

  • Anywhere

Studii superioare în domeniul contabilitatii;
– Experiență în funcție de contabil – șef – 5 ani;
– Cunoașterea legislației contabile, a documentației financiare normative;
– Cunoaşterea Standardelor naționale de contabilitate, legislației fiscale;

– Experiență în elaborarea și prezentarea rapoartelor către organele de control;
– Cunoștințe avansate de operare PC;
-Cunoașterea limbilor rusă și română;

Condiții:
– Angajare oficială ;

– Pachet social;

– Program de lucru full-time, (Luni-Vineri);

– Condiții bune de muncă, oficiu amplasat în centrul orasului

Adresa oficiului mun. Chiţinău str. Mihai Eminescu 49

asddddddddddasddsada

To apply for this job email your details to stirbu_adrian@yahoo.com

Cerinţe faţă de candidat

Calități personale:
- Corectitudine în relațiile cu oamenii, bune abilități de comunicare;
- Seriozitate în relațiile de serviciu;
- Responsabilitate, punctualitate , organizare; pP

- Gîndire flexibilă, spirit analitic, atenție la detalii;

Înregistrare

Restabilirea parolei

Se încarcă...