37.9k
Home  »     »   Contabil şef – HR-Consulting
angajeaza:Contabil şef – HR-Consulting
06.09.2019
  • Chisinau
  • Superioare
  • Full-time
  • negociabil

DESCRIEREA POSTULUI SI RESPONSABILITATI DE BAZA

  • Anywhere

Organizație de Creditare Nebancară din Republica Moldova cu cel mai înalt nivel de fidelizare a clienților.

Responsabilități:
Asigurarea organizării corecte a evidentei contabile în conformitate cu prevederile Legii contabilității și altor acte normative ce reglementează domeniu;
Organizarea și tinerea evidentei contabile și a activității economico-financiare a companiei;
Verificarea înregistrării operațiunilor economice în evidenta contabila;
Elaborează și prezintă rapoartele și declarațiile fiscale, statistice, CNPF.

Compania oferă:
Training-uri în diferite țări;
Teambuilding-uri;
Echipă dinamică;
Salarizare motivantă;
Grafic de lucru full-time: 09:00 – 18:00, 5 zile pe săptămână.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: sv20@search4staff.com
Telefon de contact : 060102909
În CV indicați codul postului vacant: C-S
CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.
Vă mulțumim pentru timpul acordat.

asddddddddddasddsada

To apply for this job email your details to stirbu_adrian@yahoo.com

Cerinţe faţă de candidat

Cerințe:
Experienta în domeniu – de la 4 ani în calitate de Contabil Șef, în companii de microfinanțare sau bancare;
Experienta solidă în asigurarea controlului asupra utilizării corecte și cu economie a mijloacelor financiare, organizarea și asigurarea ținerii continua a contabilității, întocmirea și prezentarea rapoartelor financiare trimestriale și anuale.

Înregistrare

Restabilire

Se încarcă...