37.9k
Home  »     »   Contabil şef – Diplom Plus SRL
angajeaza:Contabil şef – Diplom Plus SRL
17.07.2019
  • Chisinau
  • Superioare
  • Full-time

DESCRIEREA POSTULUI SI RESPONSABILITATI DE BAZA

  • Anywhere

Contabil-sef (servicii)
RESPONSABILITĂŢI DE BAZĂ:
– Organizează şi asigură ţinerea continuă a contabilităţii;
– Supraveghează gestionarea mijloacelor financiare conform destinaţiei în baza planurilor de finanţare;
– Asigură controlul asupra utilizării corecte şi cu economie a mijloacelor financiare;
– Întocmirea şi prezentarea rapoartelor financiare trimestriale şi anual;
– Asigură integritatea şi păstrarea documentelor primare şi registrelor contabile conform legislatiei in vigoare;
– Să respecte clauzele de confidenţialitate ale companiei şi să protejeze compania de competitori şi de terţe persoane;
– Alte responsabilităţi indicate de superiorii săi.

Beneficii:
– pachet social deplin;
– salariu motivant și oferit la timp;
– perspective de realizare profesională și personală;
– condiții prielnice de muncă;
– posibilitate de a activa intr-o echipa dinamică, de profesioniști.

Persoanele interesate sînt rugate să transmită CV-ul, însoțit de o fotografie recentă, la adresa: hr@diplom.md

asddddddddddasddsada

To apply for this job email your details to stirbu_adrian@yahoo.com

Cerinţe faţă de candidat

Cerințe fața de candidați:
- studii superioare (profil economic, contabilitate);
- experiența profesională în domeniul într-o funcție similară minim 5 ani;
- posedarea limbii române, ruse, la perfecție, (cunoașterea l.engleze va constituie un avataj);
- utilizator avansat al calculatorului (MS Office, 1C, etc);
- cunoștințe solide a legislației în vigoare;
- persoană cu iniţiativă, capabilă să genereze idei originale;
- cunoașterea eticii de comunicare profesională;
- abilități de organizare și planificare;
- persoana dinamică, presentabilă, responsabilă.

Înregistrare

Restabilire

Se încarcă...