37.9k
Home  »     »   Contabil şef – Companie de catering
angajeaza:Contabil şef – Companie de catering
31.07.2019
  • Chisinau
  • Superioare
  • Full-time

DESCRIEREA POSTULUI SI RESPONSABILITATI DE BAZA

  • Anywhere

Responsabilităţi:
• Elaborarea rapoartelor financiare în corespundere cu Standardele Naţionale de Contabilitate
• Evidenta contabila si elaborarea rapoartelor contabile si financiare
• Organizarea lucrului contabilului din subordine

asddddddddddasddsada

To apply for this job email your details to stirbu_adrian@yahoo.com

Cerinţe faţă de candidat

Cerinţe:
• Studii Universitare în contabilitate/finanţe/economie
• Experienţă de muncă în funcţie similară minimum 5 ani
• Experienţă de muncă în domeniul alimentației publice prezintă avantaj
• Cunoaşterea limbilor română/ rusă, cunoașterea limbii engleze prezintă avantaj
• Cunoştinţe şi abilităţi de operare a programei 1C Contabilitate
• Cunoaşterea calculatorului (Microsoft Office)

Înregistrare

Restabilire

Se încarcă...