37.9k
Home  »     »   Contabil – HR-Consulting
angajeaza:Contabil – HR-Consulting
01.11.2019
  • Chisinau
  • Superioare
  • Full-time
  • Negociabil

DESCRIEREA POSTULUI SI RESPONSABILITATI DE BAZA

  • Anywhere

Titularul poziției asigură procesul de evidență contabilă în timp util și calitativ, oferind suport necesar în alte activități financiare și administrative.

El/Ea va asigura fluxul documentației primare aferente:

• Procesului de inventariere: mărfuri finite/active/materiale cu valoare scăzută/alte active curente
• Managementul stocurilor
• Operațiunilor de import/export
• Comunicării cu furnizorii
• Procesării/emiterii facturilor
• Parcului auto (foi de parcurs, anvelope, baterii)

asddddddddddasddsada

To apply for this job email your details to stirbu_adrian@yahoo.com

Cerinţe faţă de candidat

Cerințe:
• Diplomă universitară în Economie, Finanțe sau Contabilitate
• Minim 1 an de experiență în Contabilitate; experiența în companii multinaționale reprezintă un avantaj:
• Abilități excelente de planificare și organizare;
• Atenție la detalii;
• Atitudine proactivă și capacitate de lucru în echipă;
• Cunoșterea 1C;
• Abilități MS Office.
• Cunoașterea limbii engleze: B1 - minim;

Compania oferă un salariu competitiv, pachet atractiv de compensații și beneficii, dezvoltare profesională și oportunități de carieră.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimită CV-ul pe adresa: sv20@search4staff.com
indicând in subiectul mesajului codul: CL.

Toate aplicațiile vor fi analizate, iar candidații care vor corespunde profilului căutat vor fi contactați direct pentru interviu.
Vă mulțumim pentru timpul acordat.

Înregistrare

Restabilire

Se încarcă...