37.9k
Home  »     »   Contabil – Dyninno
angajeaza:Contabil – Dyninno
22.04.2019
  • Chisinau
  • Full-time

DESCRIEREA POSTULUI SI RESPONSABILITATI DE BAZA

  • Anywhere

Suntem o companie modernă în continuă dezvolate, iar angajații noștri sunt forța motrice a afacerii noastre. În principalele sale domenii de activitate, compania se plasează printre liderii raiting-urilor preferințelor de cooperare.
Suntem o companie care se dezvoltă dinamic, care oferă oportunitatea creșterii în carieră angajaților noștri.
Procesele organizate calitativ permit utilizarea eficientă a resurselor interne, ceea ce duce la o creștere rapidă.

Noi oferim:
– Programe de mentoring, coaching și feedback.
– Program de training intern.
– Cursuri gratuite de perfecționare a limbii engleze.
– Bibliotecă care se actualizează la solicitarea angajaților.
– Bonus adițional pentru fiecare angajat recomandat (referral program).
– Mediu de lucru modern, colectiv tînăr si prietenos.
– Oficiu inspirațional, amplasat în sectorul Botanica, dotat cu echipament modern, o varietate mare de băuturi fierbinți și fructe (cafea gratis).

Responsabilităţi principale:
– Evidența contabilă.
– Efectuarea operațiunilor bancare.
– Procesarea documentației primare.

asddddddddddasddsada

To apply for this job email your details to stirbu_adrian@yahoo.com

Cerinţe faţă de candidat

Cerinte:

- Experianta in domaniu.
- Studii superioare de profil.
- Cunoștințe de bază a limbii engleze.

Înregistrare

Restabilire

Se încarcă...