37.9k
Home  »     »   Casier – SRL „INOX PLUS”
angajeaza:Casier – SRL „INOX PLUS”
10.10.2019
  • Chisinau
  • Superioare
  • Full-time
  • negociabil

DESCRIEREA POSTULUI SI RESPONSABILITATI DE BAZA

  • Anywhere

Responsabilități:

Ținerea documentației primare (de intrare, de ieșire, etc)
Operații de casă ( eliberarea facturilor fiscale)
Pregătirea registrului din casă spre prezentarea contabilului-șef
Atitudine responsabilă față de locul de muncă
Repartizarea salariului
Dorința de a lucra și de a crește în scopul formării unei cariere

Condiții de muncă și de remunerare:

Pachet social complet;
Creștere profesională;
Salariu stabil si motivant;
Neapărat ceai și cafea!
Ne aflăm pe str. Petricani 17/3.

asddddddddddasddsada

To apply for this job email your details to stirbu_adrian@yahoo.com

Cerinţe faţă de candidat

Studii superioare complete sau incomplete de profil (contabilitate, economie, finanțe)
Experiență de cel puțin 1 an
Cunoașterea limbilor rusă și română
Bune abilități de operare PC
Abilități profesionale de utilizare a programului 1C versiunea 7/8 un avantaj

Înregistrare

Restabilire

Se încarcă...