37.9k
Home  »     »   Ajutor contabil – VEO Worldwide Services
angajeaza:Ajutor contabil – VEO Worldwide Services
14.10.2020
  • Chisinau
  • Superioare
  • Full-time

DESCRIEREA POSTULUI SI RESPONSABILITATI DE BAZA

  • Anywhere

Asistent Contabil

Ești la început de drum și îți dorești o carieră în domeniul financiar-contabil?
În VEO, noi credem și investim în oameni.

Dacă vrei să activezi în domeniul contabil, într-o companie multinațională și să faci cunoștință cu contabilitatea internațională, atunci te așteptăm să te alături echipei de Asistenți Contabili din Chișinău!

În calitate de Asistent Contabil principalele tale misiuni vor fi:
– Înregistrarea documentelor contabile;
– Actualizarea datelor despre furnizori interni și clienți;
– Verificarea coordonatelor bancare;
– Plăți către furnizorilor;
– Comunicarea cu furnizorii și alte departamente.

Și pentru că valorificăm implicarea și dorința de a învăța, oferim următoarele beneficii:
– Șansa de a învăța ABC-ul contabilității internaționale de la o echipă de profesioniști;
– Pachet care include beneficii financiare și non-financiare;
– Training asigurat de un formator financiar;
– Cursuri gratuite de limbă franceză;
– Loc de muncă oficial, într-un sediu modern, situat în centrul orașului;
– Oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, intr-o companie internațională cu sedii în 7 țări.

asddddddddddasddsada

To apply for this job email your details to stirbu_adrian@yahoo.com

Cerinţe faţă de candidat

Ne-ar plăcea să:
- ai studii economice și/ sau cunoștințe contabile;
- ai cunoștințe de limba franceză la nivel începător (minimum nivel A2 în scris);
- fii pasionat de a lucra cu cifrele și de a gestiona diverse situații financiare;
- fii atent la detalii, rezistent la stres și la rutină, responsabil, ambițios și orientat spre rezultate.